Deutsch Seite
English site
Green Network
Dancert
IBMB
projekt-knap
 

Kontaktpersoner

Direkte e-mail-adresser og telefonnumre til medarbejdere ved Centrum Pæle A/S.
Alle henvendelser besvares individuelt.


 

Adm. Direktør

 

Lars G. Christensen          

larsc@centrumpaele.dk

76 42 09 35

Salgschef

 

Jacob Thorhaugejacobt@centrumpaele.dk76 42 09 34

Økonomichef

 

Carsten B. Nielsencarsten@centrumpaele.dk76 42 09 25

IT-Koordinator

 

Gert V. Kjeldgaardgert@centrumpaele.dk76 42 09 31

CPG - Drift

 

René Larsenrenel@centrumpaele.dk76 42 09 55

Produktionsleder

 

Kvalitetschef

 

Bo Steendahlbo@centrumpaele.dk76 42 09 41

Speditør

 

Ulla Sørensenulla@centrumpaele.dk76 42 09 21

Bogholder

 

Tine Brøndumtine@centrumpaele.dk76 42 09 26

HR/Marketing

 

Charlotte Bunkecharlotte@centrumpaele.dk           76 42 09 27

Produktionschef

 

Henrik Olsenhenriko@centrumpaele.dk76 42 09 51

Teknisk leder

 

Brian Jespersenbrianj@centrumpaele.dk76 42 09 29

Speditør/bogholder

 

Birgitte Jensenbirgitte@centrumpaele.dk76 42 09 20

Projektleder

 

Søren D. Ottesoren@centrumpaele.dk76 42 09 28

Projektleder

 

David B. Pedersendavid@centrumpaele.dk76 42 09 38

Produktionsplanlægger         

       

Per F. Rasmussenperras@centrumpaele.dk76 42 09 23

Erhvervs-PHD

 

Maria Alberdimapa@civil.aau.dk87 55 42 87

Kvalitetstekniker

 

Gorm Gantzelgorm@centrumpaele.dk76 42 09 73

Produktionsleder

 

Lisbeth Donslisbeth@centrumpaele.dk76 42 09 19 

Produktionsplanlægger

 

Kirsten Magnussenkirsten@centrumpaele.dk76 42 09 17

Fabrikschef

 

Preben Andersen Waldepaw@centrumpaele.dk76 42 09 11
Logistik- og transportkoordinator   Vicki Cordsenvicki@centrumpaele.dk76 42 09 24
Senest opdateret den : 14-08-2017

Centrum Pæle A/S Vejle | Grønlandsvej 96 | 7100 Vejle | +45 75 83 01 11 | info@centrumpaele.dk




Centrum Sydtyskland Centrum Sverige Centrum Polen Centrum England