Centrum Pæle A/S – Grønlandsvej 96 – DK-7100 Vejle

Direkte e-mail-adresser og telefonnumre til medarbejdere ved Centrum Pæle A/S.
Alle henvendelser besvares individuelt.

Tlf. 75 83 01 11 – www.centrumpaele.dk – info@centrumpaele.dk

Direktør

Lars G. Christensen

Telefon direkte

Mobil

Mail

76 42 09 35

20 10 09 94

larsc@centrumpaele.dk

Salgschef

Jacob Thorhauge

Telefon direkte

Mobil

Mail

76 42 09 34

22 85 77 11

jacobt@centrumpaele.dk

Økonomichef

Carsten B. Nielsen

Telefon direkte

Mobil

Mail

76 42 09 25

20 74 21 11

carsten@centrumpaele.dk

Bogholder

Tine Brøndum

Telefon direkte

Mail

76 42 09 26

tine@centrumpaele.dk

Lønbehandler

Gitta Brøner

Telefon direkte

Mail

76 42 09 39

gitta@centrumpaele.dk

Projektleder

Søren D. Otte

Telefon direkte

Mobil

Mail

76 42 09 28

22 12 63 99

soren@centrumpaele.dk

Projektleder

David B. Pedersen

Telefon direkte

Mobil

Mail

76 42 09 38

40 47 91 11

david@centrumpaele.dk

Fabrikschef

Preben A. Walde

Telefon direkte

Mobil

Mail

76 42 09 11

30 36 95 75

paw@centrumpaele.dk

Produktionsleder

Kim Dalegaard

Telefon direkte

Mobil

Mail

76 42 09 37
24 24 30 54
kida@centrumpaele.dk

Produktionsleder

Lisbeth Dons

Telefon direkte

Mobil

Mail

76 42 09 19

51 22 14 11

lisbeth@centrumpaele.dk

Produktionsleder

Carsten Frisesdahl

Telefon direkte

Mobil

Mail

76 42 09 63

20 30 71 11

cfh@centrumpaele.dk

Teknisk chef

Henrik Olsen

Telefon direkte

Mobil

Mail

76 42 09 51

22 14 68 11

henriko@centrumpaele.dk

Teknisk leder

Brian Jespersen

Telefon direkte

Mobil

Mail

76 42 09 29

22 14 68 11

brianj@centrumpaele.dk

CPG drift

René Larsen

Telefon direkte

Mobil

Mail

76 42 09 55

20 23 90 11

rene@centrumpaele.dk

Kvalitetschef

Bo Steendahl

Telefon direkte

Mobil

Mail

76 42 09 41

22 42 84 11

bo@centrumpaele.dk

Kvalitetstekniker

Gorm G. Knudsen

Telefon direkte

Mobil

Mail

76 42 09 73

30 31 51 11

gorm@centrumpaele.dk

BI-systemudvikler

Sheila Ø. Jensen

Telefon direkte

Mobil

Mail

 

61 14 91 11

sheila@centrumpaele.dk

IT-Koordinator

Gert V. Kjeldgaard

Telefon direkte

Mobil

Mail

76 42 09 31

22 26 21 11

gert@centrumpaele.dk

Teamleder spedition/ salgsassistent

Ulla Sørensen

Telefon direkte

Mobil

Mail

76 42 09 21

20 67 51 11

ulla@centrumpaele.dk

Logistikkoordinator

Birgitte Jensen

 

Telefon direkte

Mobil

Mail

76 42 09 20

21 34 91 11

birgitte@centrumpaele.dk

Logistikkoordinator

Vicki Cordsen

Telefon direkte

Mobil

Mail

76 42 09 24

22 77 50 54

vicki@centrumpaele.dk

HR/Marketing/KMA

Charlotte Bunke

Telefon direkte

Mail

76 42 09 27

charlotte@centrumpaele.dk

Produktionsplanlægger

Per F. Rasmussen

Telefon direkte

Mobil

Mail

76 42 09 23

41 13 46 60

perras@centrumpaele.dk

Produktionsplanlægger

Kirsten Magnussen

Telefon direkte

Mobil

Mail

76 42 09 17

22 87 87 85

kirsten@centrumpaele.dk

 

Centrum Pæle A/S
Grønlandsvej 96, 7100 Vejle, Danmark
TLF: +45 75 83 01 11    
E-mailadresse: info@centrumpaele.dk

Andre Centrum Fabrikker

Tyskland      Sverige      England      Polen